PO-PÁ: 9:00-17:30, ostatní čas dle dohody

slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img

RD Tursko

Na pozemcích 1149 s plochou 739 m2 a pozemku 1150 s plochou 863 m2 v obci Tursko, připravujeme novostavbu rodinného domu před dokončením.

Nemovitost je polovinou dvojdomu. Přízemí je navrženo jako společenská zóna s prostorným obývacím pokojem, kuchyňským a jídelním koutem a vstupem na terasu propojenou se zahradou. V podkroví jsou 3 samostatné ložnice a hlavní koupelna (menší koupelna je v přízemí).

Dům je nabízen ve stavu kdy je možné dokončit interiér dle vlastních představ. Stavba při dodržení technologických postupů splní parametry pasivního domu, a bude tak možné žádat o dotaci z programu Zelená úsporám. Okna (včetně střešních) jsou s trojskly, dveře hliníkové s bezpečnostními skly. V domě jsou rozvody pro rekuperační jednotku, částečně budou dokončeny rozvody elektřiny a příprava na předokenní žaluzie i na elektronický zabezpečovací systém včetně magnetických čidel v rámech dveří. Střecha má nadkrokevní izolaci. Na zahradě je jímka na dešťovou vodu (8 m3) pro zavlažování.

Obec má výhodnou polohu v blízkosti Prahy i letiště. Příměstským autobusem, který staví 200 metrů od domu, se lze dostat ke stanici metra Bořislavka za čtvrt hodiny. Letiště je vzdáleno asi 15 minut autem. V místě je velmi dobrá občanská vybavenost – mateřská školka, základní škola, několik restaurací, obchody, cukrárna, pošta a fotbalové hřiště, v okolí vede mnoho cyklostezek a turistických tras.

Předpokládaná užitná plocha 300 m2, terasa 30 m2 zastavěná plocha 103 m2, zahrada 363 m2, pozemek 430 m2.

6 480 000

Cena hrubé stavby

9 590 000

Cena stavby na klíč

REZERVUJTE SI KONZULTACI