PO-PÁ: 9:00-17:30, ostatní čas dle dohody

slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img

Návrhy interieru

Navrhujeme a dodáváme kompletní interiéry na míru, s jedinečným charakterem a vysokou funkčností pro každodenní užívání.

Naší talentovaní architekti pro vás vytvoří originální prostor, v kterém se vám bude skvěle žít/pracovat a postarají se o vše potřebné od návrhu po realizaci a konečné předání. 

Interiér vám navrhneme od stavebních úprav po vybavení či jednotlivé designové doplňky; vše ve stylu, který je vám blízký (moderní, venkovský, industriální, minimalistický či jiný...). 

Budeme se vám věnovat osobně, dbát na vaše přání, potřeby, ale také poradíme a inspirujeme, aby výsledné řešení bylo originální, estetické a funkční.

Jak vypadá spolupráce mezi designérem  a klientem:

  1. Designer se spojí se zákazníkem telefonicky nebo e-mailem, kde se seznámí s požadavky klienta.
  2. Následuje první nezávazná konzultace, na které se podle požadavků zákazníka dohodne konkrétní spolupráce (nejlepší je mít na schůzku připraven půdorys prostoru s kótami nebo základními rozměry, popř. fotky konkrétního prostoru).
  3. Na další schůzce přímo u zákazníka, dojde k zaměření daného prostoru a designér na místě analyzuje potenciál prostoru a zjistí klientovy požadavky na vybavenost, barvy a styl požadovaného interiéru nebo exteriéru.
  4. Designér vypracuje 2 různé návrhy na realizaci prostoru, které jsou zákazníkovi představeny pomocí 3D vizualizací (zákazník má představu o tom, jak bude interiér v případě realizace vypadat). Dostane také předběžný finanční rozpočet k daným variantám.
  5. Zákazník si vybere jednu ze dvou variant (popř. určité prvky z jedné nebo druhé) a designér připraví finální verzi, podle které se pak provede realizace interiéru. Součástí jsou i výkresy případných stavebních změn, rozvodů elektroinstalací, odpadů, vodoinstalací, výkresy atypického nábytku apod.

Dostanete kompletní grafický návrh, podle kterého pak naše nebo Vámi vybraná firma samotný návrh a nábytek zrealizuje a vyrobí.

V případě zájmu o realizaci návrhu interiéru zajistíme také autorský dozor. Zákazník tak může v klidu řešit své povinnosti a realizaci interiéru může svěřit do rukou zkušených odborníků.

Při odběru zboží v minimální hodnotě 50 tis. Vám cenu za grafický návrh koupelny vrátíme.

Prostor počet návrhů počet změn zaslaných pohledů grafický návrh cenová nabídka konzultace v ceně každá další změna kótování specifikace materiálu
kuchyň jen pro nabídku 1 0 0 0,-Kč 500,-Kč 1.hod X X X
kuchyň 1 1 4 1000,-Kč 500,-Kč 3.hod 500,-Kč 2000,-Kč 1000,-Kč
koupelna do 5m2 1 1 4 2500,-Kč 1000,-Kč 3.hod 500,-Kč 2000,-Kč 1000,-Kč
koupelna nad 5m2 1 1 6 3000,-Kč 1000,-Kč 5.hod 500,-Kč 2000,-Kč 1000,-Kč
ostatní prostory 1 1 6 450,-Kč 1000,-Kč 5.hod 1 000,-Kč 1000,-Kč 1000,-Kč
REZERVUJTE SI KONZULTACI