PO-PÁ: 9:00-17:30, ostatní čas dle dohody

slider-img
slider-img

Byt č. 2

Přízemní byt 1+1 o velikosti 35 m2 představuje ideální místo pro každého, kdo touží po pohodlném bydlení v klidné lokalitě kousek od lesa a rybníků s dobrou dostupností do centra Prahy.

Bytový dům je umístěn přímo v historickém středu Kralup nad Vltavou - Zeměchy a nabízí 8 komfortních bytů od dispozic 1kk až po 3kk.Bytový dům byl přestavěný a rekonstruovaný v roce 2008 z původního domu fary, která byla v 70. letech přestavěna na Obecní úřad s knihovnou.

Nová střecha, rozvody, fasáda, okna, dveře, kvalitní sanita a obklady. Celý projekt se bude chlubit statusem velmi příjemného bydlení v dosahu přírody.

Tým architektů myslel na běžné potřeby nájemníků. Na přilehlém náměstíčku se v přímé dostupnosti nachází prodejna potravin a restaurace se zahradním posezením. K jednotlivým bytům je možné získat sklepní prostory a ke všem bytům náleží parkovací stání.

Nabízený byt je možný koupit v původním stavu z rekonstrukce v roce 2008 nebo rekonstruovat dle přiložených návrhů.

Nabízený byt se nachází v přízemním podlaží a je orientovaný do vnitrobloku a částečně do ulice. Jen 300 metrů vzdálená vlaková a 30 metrů vzdálená autobusová zastávka přináší snadné autobusové i vlakové spojení do hlavního města. Samotná cesta do centra Prahy zabere jen 40 minut.

V Kralupech nad Vltavou naleznete celou řadu obchodů, kaváren, restaurací, poštu, mateřskou i základní školu, gymnázium nebo střední odborná škola ekonomická.

Ve městě je možné využít služeb plaveckého bazénu, sportovní haly, venkovní posilovny nebo horolezeckého oddílu. Milovníci sportu ocení také vyhlášenou cyklostezku, která vede přes Zeměchy a následně podél Vltavy, vás zavede přímo do centra Prahy.

1 350 000,-Kč

V původním stavu

REZERVUJTE SI KONZULTACI