PO-PÁ: 9:00-17:30, ostatní čas dle dohody

slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img

Vestavěné skříně, posuvné dveře

V kralupském studiu  Rebys ,  jsme pro vás připravili  malého rádce při výběru vestavěné skříně. Doufáme, že se i na základě těchto doporučení rozhodnete pro kvalitní vestavěné skříně . Ten kdo potřebuje opravdu levnou skříň, tak pro něho máme sektorové vestavěné skříně u kterých začíná cena na 2 000,-Kč /m2.

Jak vybrat kvalitní vestavěnou skříň?

Sleva vždy neznamená nízkou cenu

Velká sleva některých firem nezaručuje vždy nízkou výslednou cenu. Než si skříň koupíte, nechte si udělat kalkulace od více dodavatelů, porovnejte si nabídku, cenu a kvalitu. Vestavěný nábytek není sezónní záležitost a Vaše uvážení dodavatele se Vám jistě vyplatí. My se vám budeme vždy snažit nabídnout nejlepší poměr ceny a kvality.

Strop a dno skříně – ano či ne?

Vzhledem k tomu, že žádný prostor není ideálně rovný, zhotovení stropu a dna doporučujeme. Je totiž zárukou bezporuchového chodu posuvného systému. Pokud dno nebo strop skříně vynecháte, ušetříte jednorázově peníze, ale můžete tak snížit celkovou životnost skříně.

Je lamino pevné?

Skříně vyrábíme z kvalitních laminovaných dřevotřískových desek o tloušťce 18 mm, desky hraníme kvalitními hranami ABS o tl. 2 mm, které se neodírají a neodlepují. Tloušťka použitého lamina zajišťuje bezproblémovou funkčnost skříně a je zároveň nejlevnější možnou variantou.

Jak vypadají přírodní materiály na skříni?

Všechny přírodní materiály (např. dýha, ratany, bambusy atd.) nejsou 100% stejné jako vzorek, který uvidíte na prodejně. Mohou mít nepatrně jiný odstín a různé drobné nerovnosti a kresby povrchu. Také působením světla/slunce mohou časem změnit odstín. Právě v tom ale spočívá i jejich kouzlo – skříně s dveřmi z ratanu nebo dýhy působí přirozeně a vyniknou v každém pokoji.

REZERVUJTE SI KONZULTACI