PO-PÁ: 9:00-17:30, ostatní čas dle dohody

slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img

Stavba domu na klíč

Nabízíme stavbu velmi pěkného, prostorného, rodinného patrového domu na klíč. Vnitřní uspořádání domu je možné realizovat dle vkusu a představy budoucího majitele. Pozemek se nachází v žádané klidné části Kralup nad Vltavou. Dům je koncový a navazuje na něj les na kopci Hrombaba. Dosah centra města a vlakového nádraží je přitom 5 min. Celková užitná plocha domu svými 157 m2 splňuje veškeré nároky na moderní rodinné bydlení. V celém domě je dlažba s centrálním podlahovým vytápěním. V přízemní obytné části domu se nachází prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a krbem uprostřed. Dále jsou zde sociální zařízení - samostatná koupelna, samostatné WC a ložnice s přímím vstupem do koupelny. V patře domu se nachází další koupelna a 3 obytné místnosti.

Na dům navazuje terasa se zastřešenou oddechovou částí s posezením s možným pohledem na vlastní jezírko. Venkovní vzhled tvoří tři materiály, kterými jsou kámen, cihla a dřevo.

V místě je kompletní občanská vybavenost, základní a mateřská škola, nákupní možnosti, koupaliště, stanice autobusu DIP v místě, pěší dostupnost na stanici vlaku.

Koupi domu je možné financovat prostřednictvím hypotečního úvěru, který Vám rádi zajistíme.

Prodáno

Stavba na klíč

REZERVUJTE SI KONZULTACI