PO-PÁ: 9:00-17:30, ostatní čas dle dohody

slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img

RD Tursko

Na pozemku 1150 s plochou 863 m2 v obci Tursko, připravujeme novostavbu rodinného domu před dokončením.

Nemovitost je polovinou dvojdomu. Přízemí je navrženo s prostorným obývacím pokojem, kuchyňským a jídelním koutem s přímím vstupem na terasu propojenou se zahradou. V přízemí se dále nachází koupelna (osazená vanou) a jeden pokoj. V patře jsou tři samostatné pokoje a koupelna (osazená sprch.koutem).

Dům je nabízen ve stavu shell & core, díky němuž je možné dokončit interiér dle vlastních představ. Stavba při dodržení technologických postupů splní parametry nízkoenergetického domu skupiny B a bude tak možné žádat o dotaci z programu Zelená úsporám. Okna a dveře jsou s trojskly. Dům je osazen tepelným čerpadlem Viessmann a podlahovým topením budou dokončeny rozvody elektřiny a předokenní žaluzie s elektromotory. Kamerový zabezpečovací systém. Na zahradě je jímka na dešťovou vodu (3,5 m3) pro zavlažování.

Obec má výhodnou polohu v blízkosti Prahy i letiště. Příměstským autobusem, který staví 200 metrů od domu, se lze dostat ke stanici metra Bořislavka za čtvrt hodiny. Letiště je vzdáleno asi 15 minut autem. V místě je velmi dobrá občanská vybavenost – mateřská školka, základní škola, několik restaurací, obchody, cukrárna, pošta a fotbalové hřiště, v okolí vede mnoho cyklostezek a turistických tras.

Předpokládaná užitná plocha 300 m2, terasa 30 m2 zastavěná plocha 103 m2, zahrada 363 m2, pozemek 430 m2.

10 480 000

Cena popsané stavby

11 999 000

Cena stavby dle vlastního výběru podlahových krytin, koupelny a kuchyně

REZERVUJTE SI KONZULTACI