PO-PÁ: 9:00-17:30, ostatní čas dle dohody

slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img
slider-img

Bytový dům v Kralupech nad Vlatvou

Bytový dům je umístěn přímo v středu Kralup nad Vltavou - Zeměchy a nabízí 8 komfortních bytů od dispozic 1kk až po 3kk. Bytový dům byl přestavěný a rekonstruovaný v roce 2008 z původního domu fary, která byla v 70. letech přestavěna na Obecní úřad s knihovnou.

Nová střecha, rozvody, fasáda, okna, dveře, kvalitní sanita a obklady. Celý projekt je statusem velmi příjemného bydlení v dosahu přírody.

Projektant myslel na běžné potřeby nájemníků. Na přilehlém náměstíčku se v přímé dostupnosti nachází prodejna potravin a restaurace se zahradním posezením. K jednotlivým bytům je možné získat sklepní prostory a ke všem bytům náleží parkovací stání.

Nabízený byt je možný koupit v původním stavu z rekonstrukce v roce 2008 nebo rekonstruovat dle přiložených návrhů.

Jen 300 metrů vzdálená vlaková a 30 metrů vzdálená autobusová zastávka přináší snadné autobusové i vlakové spojení do hlavního města. Samotná cesta do centra Prahy zabere jen 40 minut.

V Kralupech nad Vltavou naleznete celou řadu obchodů, kaváren, restaurací, poštu, mateřskou i základní školu, gymnázium nebo střední odborná škola ekonomická.

Ve městě je možné využít služeb plaveckého bazénu, sportovní haly, venkovní posilovny nebo horolezeckého oddílu. Milovníci sportu ocení také vyhlášenou cyklostezku, která vede přes Zeměchy a následně podél Vltavy, vás zavede přímo do centra Prahy.

REZERVUJTE SI KONZULTACI